Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
08/10/2012 21:57  08.11-09.11.2012 Motiveeriva Intervjueerimise koolitus rehabilitatsiooni-ja erihoolekandeteenuseid osutavatele spetsialistidele.
Koolitus toimub koostöös MTÜ Loovteraapiad Nõustamis-ja rehabilitatsioonikeskusega.Koolituse teema: Motiveeriva intervjueerimise alused (baaskoolitus)

Eesmärk: Koolituse läbinud saavad põhiteadmised motiveerivast intervjueerimisest ja oskavad edaspidi oma töös klientidega õpitut rakendada. Kursuse läbides on võimalik läbida jätkukoolitus EMITAs (Eesti Motveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsioon).
Õppekava maht: 16 tundi
Koolitatavate arv: kuni 12 inimest
Koht: Tartu Kutsehariduskeskus ruum 209, Tartu
Õppekava struktuur ja teemad:
1 koolituspäev (8 tundi) Teemad: Sissejuhatus motiveerivasse intervjueerimisse, kursuse eesmärgid, motiveerivad oskused- võtmepõhimõtted, muutumistsükkel ja sellele reageerimine, vastupanuga toimetulek, suhtlemistõkked ja neist ülesaamised, kuulamine, avatud ja suletud küsimused, kokkuvõtete tegemine ja peegeldav kuulamine, ambivalents ja muutuste toetamine, toetavad enesemotivatsiooni lausungid ehk kinnitamine.
2 koolituspäev (8 tundi)Teemad: Oskuste praktiseerimine videotreeningu meetodil (praktikum).

Koolituse hind: 130 eurot. Hind sisaldab koolituse õpimappi ja kohvipause.
Osalejate arv on piiratud. Koolitus toimub vähemalt 8 osaleja korral. Maksimum on 12 inimest.

Koolituse läbinu saab Haridusministeeriumi poolt aktsepteeritud õppekava alusel tunnistuse, mis väljastatakse MTÜ Öökull Koolitus-ja nõustamiskeskuse TEAN poolt. Koolitajad Inge Johanson ja Ljudmilla Atškasov on läbinud Motiveeriva Intervjueerimise koolitajate treeningkoolituse ja on ühtlasi ka Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni liikmed www.emita.ee.


Palume end koolitusele registreerida hiljemalt 26ks oktoobriks meiliaadressil ljudmilla.atskasov@gmail.com. Registreerunutele saadetakse täpne koolituse ajakava.

Ljudmilla Atškasov
MTÜ Öökull
Koolitus-ja nõustamiskeskus TEAN
www.teankoolitus.ee
Tel. 53465475

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi