Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
30/10/2011 19:28  30.11-01.12 Motiveeriva Intervjueerimise koolituspakkumine sotsiaalalal töötavatele ametnikele
Motiveeriva intervjueerimise koolitus sotsiaaltööala ametnikele 30 november -01. detsember 2011 Tartu Kutsehariduskeskuses Kopli 1. Kutsume sotsiaaltööala ametnikke, kes suhtlevad oma töös raskete klientidega ja kasutavad igapäevaselt palju intervjuu meetodit, 2-päevasele innovatiivsele koolitusele.Motiveeriv intervjueerimine (MI) on üks suhtlemise stiil, mis hõlmab teatud tehnikate kasutamist. See on isikukeskne, eesmärgile suunatud nõustamismeetod ambivalentsuse lahendamiseks ja positiivse muutuse esilekutsumiseks läbi isiku enesemotivatsiooni välja toomise ning tugevdamise (Rollnick, Miller & Butler, 2008).
Olgu see siis tööle minek, töökoha vahetus, kooselu alustamine või lahkuminek, elukoha vahetus, oma sõltuvusprobleemiga tegelemine, probleemid lastega, jms. Motiveerivad oskused kasutavad lähenemisviisi, mis väldib vaidlusi ja püüab motivatsiooni - valmisolekut ja soovi- inimesest endast esile kutsuda. Uuringud näitavad, et enesemotivatsioon on ainus tõhus motivatsioon. MId kasutades on ametnikul rohkem teadmisi, kuidas oma klienti motiveerida soovitud muudatust oma elus ellu viima või siis suunata klenti üldse probleemi nägema/mõistma ja sellega tegelema.
 
 Koolituse hind: 147 eurot. Hind sisaldab koolituse õpimappi ja kohvipause.
Osalejate arv on piiratud. Koolitus toimub vähemalt 10ne osaleja korral. Maksimum on 12 inimest.
 
Koolituse läbinu saab Haridusministeeriumi poolt aktsepteeritud õppekava alusel tunnistuse, mis väljastatakse MTÜ Öökull Koolitus-ja nõustamiskeskuse TEAN poolt. Koolitajad Inge Johanson ja Ljudmilla Atškasov on läbinud Motiveeriva Intervjueerimise koolitajate treeningkoolituse Justiitsministeeriumi all ja on ühtlasi ka Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni liikmed www.emita.ee
 
 
Palume end koolitusele registreerida hiljemalt 20ks novembriks meiliaadressil ljudmilla.atskasov@gmail.com. Registreerunutele saadetakse täpne koolituse ajakava.
 
Ljudmilla Atškasov
MTÜ Öökull
Koolitus-ja nõustamiskeskus TEAN
www.teankoolitus.ee
Tel. 53465475

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi