Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
07/11/2013 15:55  16.12-17.12.13 toimub Motiveeriva Intervjueerimise koolitus
MTÜ Öökull Koolitus-ja nõustamiskeskus TEAN kutsub spetsialiste, kes suhtlevad oma töös raskete klientidega/patsientidega ja kasutavad igapäevaselt oma töös intervjuu meetodit, 2-päevasele
Motiveeriva intervjueerimise koolitusele 16. detsember -17.detsember 2013.
 
Motiveeriv intervjueerimine (MI) on üks suhtlemise stiil, mis hõlmab teatud tehnikate kasutamist. See on isikukeskne, eesmärgile suunatud nõustamismeetod ambivalentsuse lahendamiseks ja positiivse muutuse esilekutsumiseks läbi isiku enesemotivatsiooni välja toomise ning tugevdamise (Rollnick, Miller & Butler, 2008). Motiveerivad oskused kasutavad lähenemisviisi, mis väldib vaidlusi ja püüab motivatsiooni - valmisolekut ja soovi - inimesest endast esile kutsuda. Uuringud näitavad, et enesemotivatsioon on ainus tõhus motivatsioon. MId kasutades on spetsialistil rohkem teadmisi, kuidas oma klienti motiveerida soovitud muudatust oma elus ellu viima või siis suunata klienti üldse probleemi nägema/mõistma ja sellega tegelema. Olgu siis selleks tervise heaolu nimel vajalike muudatuste tegemine oma elus (näiteks töölt ära tulemine, töökoha vahetus, toitumise muutmine, elukorralduse muutmine, tervisespordiga tegelemine, sõltuvusprobleemid  jms.) või muud eluliselt tähtsad otsused ja valikud, mis  parendaksid kliendi elukvaliteeti.
    
Koolituse teema: Motiveeriva intervjueerimise alused (baaskoolitus)
 Eesmärk: Koolituse läbinud saavad põhiteadmised motiveerivast intervjueerimisest ja oskavad edaspidi oma töös klientidega õpitut rakendada. Kursuse läbides on võimalik läbida jätkukoolitus EMITAs (Eesti Motveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsioon).
Õppekava maht: 16 tundi
Koht: AJK Kliinik, II korrus, Sõbra 54, Tartu 
 
Õppekava struktuur  ja teemad:
1 koolituspäev (8 tundi) Teemad: Sissejuhatus motiveerivasse intervjueerimisse, kursuse eesmärgid, motiveerivad oskused- võtmepõhimõtted, muutumistsükkel ja sellele reageerimine, vastupanuga toimetulek, suhtlemistõkked ja neist ülesaamised, kuulamine, avatud ja suletud küsimused, kokkuvõtete tegemine ja peegeldav kuulamine, ambivalents ja muutuste toetamine, toetavad enesemotivatsiooni lausungid ehk kinnitamine, muutusevestlus. 
2 koolituspäev (8 tundi)Teemad: Oskuste praktiseerimine videotreeningu meetodil (praktikum) – muutusevestluse läbiviimine. 
 
Koolituse hind: 130 eurot. Hind sisaldab koolituse õpimappi ja kohvipause.
Osalejate arv on piiratud!
 
Koolituse läbinu saab Haridusministeeriumi poolt aktsepteeritud õppekava alusel tunnistuse, mis väljastatakse MTÜ Öökull Koolitus-ja nõustamiskeskuse TEAN poolt. Koolitajad Inge Johanson ja Ljudmilla Atškasov on läbinud Motiveeriva Intervjueerimise koolitajate treeningkoolituse Justiitsministeeriumi all ja on ühtlasi ka Eesti Motiveeriva Intervjueerimise Treenerite Assotsiatsiooni liikmed www.emita.ee
  
Palume end koolitusele registreerida hiljemalt 12. detsembriks 2013 meiliaadressile teankoolitus@gmail.com  Registreerunutele saadetakse täpne koolituse ajakava enne koolituse toimumist.


PS! Juhul, kui koolitus ei toimu, siis arvet teile ei väljastata.
 
Ljudmilla Atškasov
MTÜ Öökull
Koolitus-ja nõustamiskeskus TEAN
www.teankoolitus.ee
Tel. 53465475


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi