Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
25/09/2013 15:38  Alustame uue AGRESSIOONI ASENDAMISE TREENINGU treenerite koolitusgrupi komplekteerimist 2014 aastaks. Koolitus toimub Tartus.
Meil on rõõm teada anda, et alustame uue AGRESSIOONI ASENDAMISE TREENINGU treenerite koolitusgrupi komplekteerimist ning käesoleva kirjaga kogume eelinformatsiooni koolitusel osalemise huvi kohta. Koolituse mahtu arvestades saame aastas korraldada ainult ühe koolituse. Koolitusgrupi suuruseks on 10 inimest. Koolitus toimub vaid juhul, kui grupp saab komplekteerituks.
 
Ootame Teie tagasisidet kõnealusel koolitusel osalemise huvi kohta käesoleva aasta 31. detsembriks! aadressil teankoolitus@gmail.com Võimalusel arvestage, et ühest asutusest saaks koolitusel osaleda paarisarv inimesi (st vähemalt kaks inimest), sest grupitööd viivad läbi kaks treenerit paaristööna. 
 
2012/2013 õppeaastal korraldas MTÜ Öökull Koolitus- ja nõustamisekeskus TEAN esimese Agressiooni asendamise treeningu treenerite koolituse Eestis. Esimesse koolitusgruppi pääsesid tava- ja erikoolide psühholoogid ja sotsiaalpedagoogid ning lastekodu sotsiaaltöötajad ja kasvatajad. Koolituse läbis kokku 10 spetsialisti, kelle tagasiside koolitusele oli väga positiivne (vt manust).
 
Koolituse teoreetiline osa on esialgselt planeeritud toimuma 2014 veebruaris-märtsis (enne kevadvaheaega), praktika aprillis-mais (enne õppeaasta lõppu). Koolituse maht on 125 tundi ning õppekava on kinnitatud Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi