Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
11/02/2013 10:44  EMITA konverents 08.03.2013. Millised on võimalused kasutada motiveerivat intervjueerimist töös noortega?“
Eesti Motiveeriva intervjueerimise Assotsiatsioon (EMITA) korraldab8. märtsil 2013Tartus konverentsi teemal „Millised on võimalused kasutada motiveerivat intervjueerimist töös noortega?“Konverentsile on oodatud noorsootöötajad, lastekaitsetöötajad, sotsiaal- ja tervishoiutöötajad, kes igapäevaselt tegelevad noortega ning õiguskaitse töötajad, kes on spetsialiseerunud tööle noortega. Oodatud on loomulikult ka kõik teised spetsialistid, kellede töö eeldab inimeste motiveerimist ning kes soovivad saada ülevaadet MI pakutavatest võimalustest selles.

Konverentsi eesmärgiks on edendada ja arendada Eestis noortega tehtavat tööd, sh nii riskinoortega kui ka noortega, kes on sattunud tervishoiu vaatevälja. Läbi väliskogemuse jagamise ning erinevates töötubades praktiliste tööarutelude, saavad konverentsil osalejad ettekujutuse MI erinevatest võtetest ja tehnikatest, mida kasutada oma igapäevatöös laste ja noortega. Konverentsi alaeesmärgiks on luua dialoog ning jagada konkreetseid näiteid, et soodustada selles vallas liikumist rohkema ennetustöö suunas.

Konverents toimub Tartu Kutsehariduskeskuse ruumides aadressil Kopli 1, algusega kell 10.00 ja lõpuga 17.30.

Konverentsil osalemise tasu on20 eurot.


Rohkem infot  leiad ja registreeuda saad  www.emita.ee

Kohtumiseni konverentsil!EMITA MTÜ


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi